GOŁĄB 2007

VIII Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych
13–14.10.2007


GOŁĄB 2007

Katowice 13–14.10.2007

Już niebawem, bo w dniach 13 - 14 października 2007, na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędą się VIII Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych GOŁĄB 2007.

Blisko 40 wystawców z Niemiec, Holandii, Norwegii i Polski zaprezentuje gołębie pocztowe, preparaty, dodatki żywieniowe, witaminy, odżywki i mineralia dla gołębi, elektroniczne systemy do konstantowania gołębi, akcesoria, trofea, środki czystości, usługi weterynaryjne, wydawnictwa i filmy o gołębiach.

Premiery na Naszych Targach:
   - Gołębie z niemieckiego gołębnika Dr H.E. Schwidde
   - Pojniki emaliowane i karmiki aluminiowe (na stoisku Hermes)

Wszyscy mamy w pamięci tragiczne wydarzenia ze stycznia 2006 roku. Pamiętając o ofiarach, poszkodowanych, ich rodzinach i znajomych, po licznych rozmowach przeprowadzonych z Wystawcami poprzednich edycji zdecydowaliśmy się kontynuować tradycję Targów GOŁĄB. To m.in. również Państwo odwiedzający rokrocznie naszą imprezę - przyczyniliście do jej rozwoju powodując, iż stała się jedną z największych w Europie. Mamy nadzieję, że również w tym roku licznie odwiedzicie ekspozycje targową.

Po licznych rozmowach przeprowadzonych z Wystawcami poprzednich targów organizatorzy doszli do wniosku, że kontynuacja organizacji tej imprezy na Śląsku jest bardzo potrzebna. Międzynarodowe Targi Katowickie zdają sobie sprawę z tego, że powodzenie realizacji tego przedsięwzięcia zależeć będzie głównie od Wystawców oraz tych, którzy zechcą odwiedzić targi.

To Państwo – Wystawcy i Odwiedzający Targi z naszą pomocą stworzyliście tak ważną imprezę wystawienniczą w tym regionie. Przyczyniliście się również do dynamicznego jej rozwoju, powodując iż stała się jedną z największych w Europie. Proponujemy korzystne warunki uczestnictwa, zapewniając jednocześnie szeroką kampanię reklamową, liczne grono klientów i dobrą atmosferę - dodaje Piotr Kubica Prezes MTK.

Podsumowując dorobek wielu lat nietrudno o poniższą statystykę:
Targi „Gołąb” to:

  - największa ekspozycja w Polsce i czołowa w Europie z udziałem wystawców
    z Belgii, Holandii, Niemiec, Ukrainy, Czech i Polski,
  - ponad 120 wystawców,
  - ponad 12.000 odwiedzających,
  - ponad 43.000 zaproszonych gości i klientów.

Organizator zwraca szczególną uwagę na preferencyjne warunki uczestnictwa:

  65 zł / 1m2: powierzchnia niezabudowana wewnątrz pawilonu
  33 zł / 1m2: powierzchnia niezabudowana na terenie zewnętrznym
  55 zł / 1m2: zabudowa
  Podczas targów oddane zostaną do dyspozycji Państwa pawilon nr 3 lub pawilon nr 11 oraz rozległe tereny wystawiennicze.


 
Organizator imprezy:
Miedzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, PL 40-955 Katowice
tel: +48 32 7899100, fax: +48 32 2540227
info@mtk.katowice.pl